Performance

De Schildpad en de Monnik

Zondag 8 juni

Winter 2025 Workshops 4

Kunstenaar Anaïs López toont haar performance boek met een afbeelding van de gouden schildpad Kami.

In deze intieme performance van ca. 30 minuten vertelt kunstenaar Anaïs López het bijzondere verhaal van De Schildpad en de Monnik – haar persoonlijke, zeven jaar durende zoektocht naar de gouden schildpad Kami, de godin van de Kamo-rivier in Kyoto.

Met haar indrukwekkend, handgemaakte performanceboek – een kunstwerk waarin ze letterlijk plaats neemt – brengt Anaïs López het verhaal tot leven. Aan de hand van poëtische beelden, handgemaakte etsen en fotografie ontvouwt zich een visueel rijk universum vol symboliek, mystiek en Japanse spiritualiteit.

Een unieke kans om de kunstenaar te ontmoeten!

Winter 2025 Workshops

Anaïs López toont haar performance boek.

Let op! Er is een gelimiteerd aantal plekken beschikbaar.

Datum: zondag 8 juni 2025, 13.30 – 14.00 uur
Kosten:
€ 19,50 (excl. museumentree)
Spreker:
Anaïs López
Maximumcapaciteit: 30 personen

DSC 8769

Anaïs López

Anaïs López is een geboren verhalenverteller die met haar foto- en multimedia-projecten de kijker meeneemt in een vaak fabelachtige wereld die ongelofelijk lijkt, maar dichter bij de waarheid blijkt dan je op het eerste gezicht denkt. Haar voorgaande project 'De Migrant' werd genomineerd voor een Gouden Kalf (Nederlands Film Festival) en won twee andere prestigieuze prijzen: The Directors Guild Award voor beste digital storytelling en de Zilveren Camera award voor beste storytelling.